MÖBLER / Byråar, sekretärer / Nattygsbord 14954309
nr 1495 4309
Nattygsbord
1950-tal. Höjd: 56 cm, diameter 37 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:54:45
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr